Březen 2009

Domuly.....konec..

21. března 2009 v 20:17 | Domuly
Zapomeńte na to, že jsem říkala, že to tu utáhnu sama... neutáhnu!! Tenhle blog je dávno odepsanej. Už když na to začala kašlat Ivyst to s blogem šlo dolů. Nebaví mě to, a nechci tu být sama. Nejlepší to bylo s Ivyst. Jen ona a já. Byly to skvělé časy, ale už mi není 12. Tenhle rok mi bude 15 a já se mám nervovat kvůli blogu? Ne!! Blog mi dal hodně úžasných lidí ale taky hodně vzal...končím s blogařením, končím s blogama všeobecně... možná si časem něco založím i když nevím. Nikdy nezapomenu na to jak sem si blog založila díky blogu thesims2-lucka na kterém jsem později byla autorka. Jak sem přišlana to jak stahovat downloady a jak jsem se lepšila v grafice... Poté už můj blog něco znamenal. Rodostt moje i Ivyst když byla návštěvnost ke 300... ráda na to zavzpomínám, ale tohle je vážně konec... Blog není vaše budoucnost a není to otázka celého života! I vy jednou skončíte a já končím teď. Takže naposledy Domuly...

Hodnocené komixy?

18. března 2009 v 19:29 | Domuly
  • Prohlížela jsem si rubriku zhodnocení komixy a nějaké komixy jsem si šla znovu přečíst. Někteří na hodnocení podle mě vůůbec nehleděli ale byly tam komixy které se vážně zlepšili a jestli předtím měly 2 tak teď by měli s přehledem 1!

Black rose- 9.kapitola

17. března 2009 v 20:48 | Domuly
Zatím co jsem já celou noc přemýšlel nad Alex, Erik dělal, že spí, ale já viděl, že se trápí, možná víc než já... ,, Hele Denny,,,víš já sem o něčem přemýšlel a prostě...no...ty..mě-mě..'' ,,Eriku já se o Alex strašně bojím! Co budeme dělat? Já nechci aby umřela!'' ,,Dennisi mlč chvíli. Alex bude v pořádku, já ti chtělo říct no..prostě ty mě přitahuješ'' ,,Cože?'' Zíral jsem na něj s vykulenýma očima.

Co jsem pro vás napsala (Domuly)

15. března 2009 v 13:58 | Domuly
Takže pokud máte zájem shlédnout co všechno jsem pro vás napsala, či co ještě píšu nahlédnětete do tohodle článku
Možná proávě díky tomuhle si přečtete nějaký komix ode mě.
Komixy jsou v pořadí v jakém sem je začala psát.
↓↓↓

Obešla jsem SB

14. března 2009 v 20:45 | Domuly
  • Ahojky takže jsem zase po nějaké době obešla Sb a všechny co si o SB psali jsem přidala. Teda musím říct že i když je SB už jen 23 tak to bylo docela namáhavé.
  • Budu moc ráda když se přihlásí nějaké nové SB pokud máte zájem tak → Zde
  • Musím teda říct, že jsem musela i nějaké SB smazat jelikož nás vlastěn už mě..neměli v SB. Ale i tak jsem ráda, že je o tenhle blog zájem.
  • To je vše, pokud chceš být semnou SB napiš do článku a já si tě pak přidám star budu moc ráda papapa Domuly

Black rose- 8.kapitola

13. března 2009 v 10:04 | Domuly & FrozenPrincess
Dereck Alex odtáhl směrem k autu, které tam zatím přivezl asi jeho brácha k okraji lesa. Já jen přihlížel na to jak se Alex svíjí v bolestech a z břicha jí stéká na zem krev. Erik mě pevně držel a nechtěl za ní pustit, prý by to dopadlo hůře a já bych nadělal víc škoda jak užitku.

Black rose- 7.kapitola

10. března 2009 v 17:48 | Domuly & FrozenPrincess
Na nic jsem nečekal. Okamžitě jsem k ní přiskočil. ,, Aleex proboha, jak si mi scházela! Už nikdy neodcházej!'' Alex mlčela a tvářila se strápeně. Ani objetí mi neopětovala. Ach bože ten ''skoro polibek'' s Erikem, ona ho viděla...

Black rose- 6.kapitola

8. března 2009 v 13:22 | Domuly & FrozenPrincess
V té uličce seděl kluk. V ruce měl cigaretu. Ta ulička spíš vypadala jako nějaké skladiště, za ním byly všude samé krámy a já se docela začínal bát že je to nějaký feťák. ,, Počkej! Neodcházej!'' křikl na mě. Jenže to mě nahnalo ještě větší strach, otočil jsem se a chtěl se dát na útěk.

Deadly lullaby

4. března 2009 v 16:06 | Domuly & FrozenPrincess
No už je to dýl nafotila sem sérii těhle fotek. Docela inspirovaných písničkou Young blood spills tonight od ESTK. A hlavně sem si musela hodně pomáhat kamarádem Photoshopem ale tak co :D. BTW to křídlo má na poslední fotce ulomený schválně

http://i72.photobucket.com/albums/i174/Teruska_2006/deadlylullaby2.png