2 díl-Dangle dolly

24. prosince 2009 v 13:00 | Sissi

Potom se mi v hlavě zrodil nápad,,A co kdyby se našel někdo kdo by si toho psa od vás koupil?"Vypadlo to ze mě tak rychle že jsem neměla ani šanci o tom popřemýšlet.Na druhou stranu to byla jediná možnost jak se těch malých skrčků zbavit a přitom zachránit toho psa.Oni si ovšem zřejmě mysleli že to neberu vážně.
,,Kerej idiot by za tu kouli plnou chlupů jako platil?"Vyprskl ten ušmudlaný kluk a rozřechtal se na celé kolo.
Ta holka ovšem vypadala jako že nad tím přemýšlí.,,Ticho"Zařvala a pak se obrátila kemě ,,Dáš mi pár babek a je tvůj!"
Nedalo se nic dělat.Vytáhla jsem z kapsy peníze co jsem měla na jídlo od Patrika a podala jí je.Zamračila se na mě ale nakonec je strčila dokapsy .
,,Justine dej jí toho psa"
A tak jsem se najednou stala majitelkou velkého psa-zřejmě feny který slintal jak kdyby měl smrtelnou nemoc.Vypadal dost strápeně a tak jsem se radši přibližovala pomalu.
,,Neboj neublížím ti"zamumlala jsem a sehla se k němu.Uviděla jsem v jeho očích jiskru a to mi dodalo odvahy abych ho pohladila.S přátelským výrazem na mojí tváři i tváři psí jsme se vydali zpátky domů.Vůbec jsem netušila co mi bratr na Dangle dolly(tak jsem jí pojmenovala)řekne.doma jsme nikdy zvířata neměli protože je máma nesnášela.Podle ní dělali všude jen nepořádek a páchly.A tak jsem se musela představy na roztomilé štěnátko nebo mnoukající kotě vzdát.
Měla Jsem to přesně vymyšlené.Prostě toho psa přivedu doprostřed bytu a uvidíme jak bude Padík reagovat.Když jsem ovšem vylézala po těch vrzavých schodech už jsem si nebyla tak jistá.
,,Co to je za obludu?"Vykřikl bratr co se rozvaloval na gauči.,,To má bejt jako k jídlu jo?Ty tele snad si nemyslíš že jsme na tom tak bídně že budeme jíst mrtvý psy!"
Protočila jsem oči v sloup a namířila jsem si to k sobě do pokoje.Bratr mě ale zastavil jako mávnutím proutku.
,,Nancy Parkerová laskavě stůj ano?Můžeš mi proboha vysvětlit co to je?"
Zrudla jsem až po uši..A to vypadá dost děsně když k tomu ještě máte spousty hnědých vlasů.Ale nakonec jsem se přemohla a šla jsem s pravdou ven.Když jsem mu to vyprávěla cukali mu koutky ust...
,,Vlastně si ho můžeme nechat"řekl nakonec.Jeidnej kdo měl problém se zvířaty byly rodiče..a ty už tu nejsou takže jo proč ne..Ale musíš mu udělat pelech aby měl kde spát"
Nakonec ovšem pelech vznikl z mé postele.Dangle dolly se mi s velkým potěšením válela po hlavě takže ráno jsem vypadala jak vysloužilý voják co se vrací domů.Na stolku jsem našla lístek od Patrika že je ve městě.Zřejmě to vypadalo že mi šel vyřizovat školu.S otráveným obličejem jsem vytáhla z podpostele notebook a sedla si k němu.Ovšem ještě než se mi stihnul načíst WLM někdo zvonil u dvěří.Napadlo mě že jsou to nějací blázni co by rádi posnídali v bistru a tak jsem nereagovala.Ale po pěti minutách mi ten zvonek začal líst na nervy.
Vyběhla jsem rychle ven a už jsem si připravovala pár ostrých nadávek.Když jsem ale otevřela dveře všechen vztek byl pryč.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cherry-lady Cherry-lady | E-mail | Web | 24. prosince 2009 v 13:52 | Reagovat

super komix

2 Anyk Anyk | Web | 24. prosince 2009 v 14:10 | Reagovat

dalšííííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.